Menu
Canada immigration consultants

مهاجرت به آمریکا

بدون شک ایالات متحده امریکا از لحاظ اقتصادی بهترین سیستم آموزشی ، مناسبترین ساختار زیربنایی درهنر ، بیشترین فعالیت در صنعت گردشگری و بالاترین استانداردهای زندگی را دارا می باشد .
اگر قصد مهاجرت به امریکا را دارید ابتدا باید گرین کارت امریکا را دریافت کنید .

ویزای EB-5امریکا :

ویزای EB-5 یکی از ویزاهای ایالات متحده امریکا است که از طریق قانون مهاجرت در سال 1990 ایجاد شده است .

برنامه EB-5 مجموعه ای از ویزاهای مهاجرتی را برای سرمایه گذاران خارجی ارائه می دهد . هدف این پروژه تقویت اقتصاد امریکا با ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری است .

با توجه به شرایط سرمایه گذاری برنامه EB-5 ، قبل از ورود متقاضی به کشور امریکا با درخواست دریافت گرین کارت او موافقت می شود این نوع سرمایه گذاری نیازمند مدیریت مستقیم متقاضی نیست و خود پروژه مسئولیت ایجاد شغل را بعهده میگیرد . متقاضی باید 500هزار دلار امریکا در پروژه های مراکز منطقه ای مشخص شده توسط اداره مهاجرت امریکا ( US CIS ) سرمایه گذاری کند.

مراکز منطقه ای چیست ؟

مراکز منطقه ای ، یک شخص ، سازمان یا آژانسی است که مورد تایید اداره مهاجرت امریکا(USCIS)می باشد .مراکز منطقه ای ، فرصت های سرمایه گذاری هستند که از قبل توسط اداره مهاجرت امریکا مورد تائید قرار گرفته است و مهاجران می توانند در آن 500هزار دلار امریکا سرمایه گذاری کنند و همچنین سرمایه گذاران منطقه ای می توانند به طورمستقیم یا غیر مستقیم برای 10 نفر فرصت شغلی ایجاد کنند.مراکز منطقه ای بر روی بخش های خاصی از ایالات متحده امریکا متمرکز شده که درصد بیکاری در آن بالاست .این برنامه با در نظر گرفتن رشد اقتصادی راندمان صادرات را افزایش داده و با ایجاد شغل های جدید ، سرمایه گذاری داخلی را افزایش می دهد .

مزایای استفاده از پروژه های مراکز منطقه ای :

نیازمند مدیریت و نظارت مستقیم متقاضی نیست .
10 کار دائم تمام وقت برای شهروندان امریکایی از طریق سرمایه گذاری مستقیم یا غیر مستقیم ایجاد می کند .
سرمایه گذار می تواند در هرکجای امریکا کار و زندگی کند .
سرمایه گذار می تواند یک متخصص ، فرد عادی یا بازنشسته باشد .

شرایط :

سرمایه گذاری 500هزار دلار امریکا در مراکز منطقه ای مورد تائید دولت
قانونی بودن منبع سرمایه گذاری
عدم نیاز به سابقه
عدم نیاز به تحصیلات عالیه
عدم نیاز به شرایط سنی
عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی
سلامت کامل متقاضی

چرا WWICS را انتخاب میکنید ؟

تغییر محل زندگی و اقامت دائم در کشوری دیگر مستلزم پیگیری و تشریفات قانونی زیادی است . WWICS علاوه بر مشاوره های اقامتی به مشتریان خود ، خدمات گسترده ای در زمینه مهاجرت از شروع تقاضا تا دریافت ویزا ارائه می دهد . گروهی از کارشناسان حرفه ای و متخصص با سالها تجربه در زمینه اقامت ، تا دریافت کامل ویزا / مهاجرت / روند اقامت دائم همراه شما خواهند بود و برنامه های کاری امریکا را به اطلاع شما میرسانند و به شما کمک خواهند کرد گرین کارت امریکا را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمائید .

Group Partners/ Associated Companies