Menu
121212

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان کبک

همه چیز درباره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان کبک

توجه: شرکت بین المللی WWICS با استفاده از سابقه درخشان خود تعداد زیادی از سهمیه این برنامه را برای موکلین خود رزرو کرده و همچنین مبلغ 10.000 دلار تخفیف برای عزیزانی که قبل از 29 می 2017 ثبت نام نمایند تخفیف قائل خواهد شد .

پیرو سیاست جذب مدیران و افراد موفق در عرصه اقتصادی از اقصی نقاط دنیا، دولت استانی کبک کانادا هر سال از نزدیک به دو هزار متقاضی واجد شرایط از سراسر جهان (ظرفیت پذیرش در هر سال متغیر است) دعوت می کند تا برای مهاجرت به کانادا از طریق انجام سرمایه گذاری نقدی درخواست کنند. اداره مهاجرت کبک معمولا در دوره زمانی چند ماهه که از قبل اعلام می کند اقدام به پذیرش پرونده متقاضیان کرده و به محض دریافت پرونده به تعداد کافی و تکمیل ظرفیت پذیرش سالانه، با انتشار اعلامیه ای پذیرش پرونده را متوقف می کند. با قبولی نهایی پرونده، دولت کانادا به متقاضی اصلی ، همسر وی و تمام فرزندان زیر ۱۹ سال ایشان ویزای اقامت دائم و غیر مشروط کانادا را اعطا می کند. پس از ۴ سال اقامت در کانادا، همه اعضای خانواده، واجد شرایط اخذ شهروندی همیشگی و دریافت پاسپورت کانادایی خواهند شد.

مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک جهت مدیران، سرمایه داران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل است. متقاضیان با داشتن تجربیات مدیریتی و تجاری چه در بخش خصوصی و چه دولتی قادر به اقدام در این گروه می باشند. مهاجران سرمایه گذار از طریق استان کبک و یا هر استان دیگر، طبق قانون اساسی کانادا، که حق حرکت و زندگی در هر نقطه از کشور را به شهروندان اعطا کرده است، قادر خواهند بود در هر نقطه از کشور آزادانه زندگی کنند.

 

مزایای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استان کبک :

 1. • عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه
 2. • عدم نیاز به تحصیلات عالیه
 3. • درصد بالای قبولی پرونده ها (در صورت کامل و بی نقص بودن پرونده!)
 4. • ارائه ویزای کانادا به تمام اعضای خانواده بدون هزینه اضافی
 5. • دریافت شهروندی همیشگی کانادا و پاسپورت این کشور برای تمام اعضای خانواده
 6. • بهره مندی از مزایای زندگی در کانادا برای تمام اعضای خانواده مانند بیمه درمان رایگان، مدارس دولتی رایگان، دسترسی به بهترین دانشگاه های دنیا با شهریه بسیار مناسب، امکان سفر به بیشتر کشورهای دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا، ثبت شرکت و افتتاح بیزنس کانادایی و غیره.
 7. • آزادی انتخاب محل زندگی در هر جای کشور بدون پرداخت جریمه.
 8. • سفر به بیش از ۱۷۰ کشور جهان بعد از دریافت پاسپورت کانادا.
 9. • ملزم نبودن به راه‌اندازی کسب‌ و کار در کانادا.
 10. • تحصیل در بهترین سیستم آموزشی و دانشگاه های دنیا به محض دریافت اقامت دائم کانادا.
 11. • بهداشت و درمان رایگان به محض دریافت اقامت دائم کانادا.

 

متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک باید واجد شرایط زیر باشد:

 1. • اثبات داشتن حداقل دارایی به ارزش ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا
 2. • پرداخت مبلغ ۸۰۰ هزار دلار به خزانه دولت به مدت ۵ سال
 3. • و یا پرداخت بهره بانکی بلا عوض به مبلغ 220,000 دلار کانادا (به جای 800,000 دلار کانادا)
 4. • اثبات منشا ثروت
 5. • اثبات قانونی بودن کسب و کار و داشتن تجربه مدیریت
 6. • فرزندان زیر 19 سال می توانند در پرونده متقاضی شامل باشند.

 

شرایط مهاجرت سرمایه گذاری کبک

• داشتن ۲ سال سابقه مدیریت در ۵ سال گذشته. تعریف حقوقی اداره مهاجرت کبک از سابقه مدیریت اینگونه می باشد که متقاضی باید حداقل ۲ سال در مجموعه ای تجاری, صنعتی, خدماتی یا کشاورزی در پست مدیریتی سابقه فعالیت داشته باشد. پست مدیریتی از دیدی حقوقی به این معناست که در این پست وظایفی همچون مدیریت مالی, مدیریت منابع انسانی و مدیریت تجارتی (خرید و فروش اجناس یا مواد خام) با نظارت و کنترل متقاضی انجام شده باشد.

• اثبات مالکیت دارایی منقول و غیر منقول به ارزش حداقل ۱ میلیون و ششصد هزار دلار کانادایی (حدودا معادل ۴ میلیارد تومان). املاک سند دار، وجوه نقد در بانک، اوراق بهادار و سهام و داراییهای ثابت شرکت یا کسب متقاضی از بهترین موارد اثبات دارایی های متقاضی محسوب می شوند. از لحاظ حقوقی ارزش دلاری مواردی مانند طلا و جواهرات زینتی، خودرو، املاک قولنامه ای، طلب های غیر رسمی از اشخاص یا شرکتها و غیره به عنوان دارایی های متقاضی محسوب نمی شوند. شایان ذکر است تمام املاک و داراییهای به نام همسر نیز به عنوان دارایی متقاضی اصلی محسوب می شوند.

• تعهد به انجام سرمایه گذاری نقدی به میزان ۲۲۰،۰۰۰$ دلار کانادایی بدون بازگشت یا ۸۰۰،۰۰۰$ دلار کانادایی با بازگشت بدون سود پس از ۵ سال. پس از بررسی پرونده و اعلام قبولی نهایی پرونده در اداره مهاجرت کبک، و برای ارجاع پرونده برای صدور ویزای نهایی، اداره مهاجرت کبک از متقاضی قبول شده دعوت خواهد کرد که تعهد سرمایه گذاری خود را انجام دهد. اداره مهاجرت کبک تعداد نزدیک به ۲۰ ارگان مالی مورد تایید و اطمینان خود را بطور رسمی به عنوان مجریان مالی برای مهاجرت سرمایه گذاری کبک معرفی کرده است. مطابق قوانین اداره مهاجرت، متقاضیان باید تعهد سرمایه گذاری خود را از طریق یکی از این موسسات مالی معرفی شده انجام دهند. این موسسات مالی هزینه های بانکی، و سود ۵ ساله انجام سرمایه گذاری ۸۰۰،۰۰۰$ دلاری درخواست شده از سوی دولت کبک را از متقاضیان در قالب یک پرداخت ۲۲۰،۰۰۰$ دلاری دریافت کرده و خود طرف حساب دولت کبک می شوند.

 

دانستن زبان انگلیسی و فرانسه:

در این روش الزامی به دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه برای متقاضی وجود ندارد، ولی شرایط متقاضی از نظر سن، تحصیلات، تجربه کاری در تصمیم گیری مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

محل سکونت:

جالب است بدانید که متقاضی پس از اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری کبک و ورود به این استان الزامی به زندگی در این استان ندارد، همچنین هیچ اجباری برای راه اندازی بیزینس و یا کار کردن در این استان وجود ندارد و متقاضی می تواند با اختیار کامل هر نقطه ای از کشور کانادا را جهت اقامت انتخاب نماید.

 

اقامت همسر و فرزندان:

متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان زیر 19 سال خود اقامت دائم غیر مشروط دریافت نماید. ملاک برای سن فرزندان تاریخ ثبت پرونده در کبک می باشد.

برنامه سرمایه گذاری کبک از 8 خرداد ماه 1396 بازگشایی می شود و متقاضیان می توانند برای آن اقدام نمایند. از تاریخ 8 خرداد 1396 تا 4 اسفند 1396 برابر May 29, 2017 to February 23, 2018 اداره مهاجرت کبک طبق سهمیه قرارداده شده برای بانک ها و موسسات مالی و وکلای مورد قبول شان، تعداد 1900 پرونده را در زیر مجموعه برنامه سرمایه گذاری کبک 2017 پذیرش خواهد نمود، که حداکثر 1330 پرونده از چین و هنگ کنگ و ماکائو است.

This Post Has 2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *