Menu
Permanent residency in Australia

درباره ما

شرکت خدمات مشاوره ای مهاجرت در سراسر جهان (با مسئولیت محدود )

WWICS (خدمات مشاوره ای مهاجرت در سراسر جهان) در سال 1993 میلادی توسط سرهنگ دوم Sandhu تاسیس شد ، این شرکت با ارائه خدمات اقامتی در سراسر جهان، پیشگام در صنعت مهاجرت می باشد. بیش از 100.000 متقاضی از طریق WWICS در کشورهای پیشرفته ای همچون کانادا ، ایالات متحده امریکا ، انگلستان ، اروپا ، استرالیا و نیوزیلند زندگی جدید خود را شروع کرده اند. در طول سالها شعبه های WWICS در سراسر جهان افزایش پیدا کرد . مبنای فعالیت خود را به کاریابی ، مشاوره استراتژیک های بیزینسی ، املاک و مستغلات ، آموزش عالی ، مشاوره های پزشکی و GOLF اختصاص داده است .

علاوه بر دفتر مرکزی درMohali پنجاب هند ، WWICS دارای 17 دفتر در سراسرهند و دفاتر دیگر تورنتوی کانادا ، سیدنی استرالیا ، دبی ، شارجه ، ابوظبی در امارات ، دوحه قطر ، مسقط عمان ، تهران ایران ، نایلوبی کنیا ، بحرین و کویت می باشد .

WWICS فعالیت خود رو با دو دفتر یکی در تورنتوی کانادا و دیگری در چندیگر هند شروع کرد اما در حال حاضر دارای شعب زیادی در سراسر جهان می باشد که دفتر مرکزی آن در Mohali (پنجاب) هند است . این شرکت دارای 17 دفتر در هند و 12 دفتر بین المللی دیگر در سراسر جهان می باشد .

مدیران :

سرهنگ دوم Sandhu ( بازنشسته ارتش ) – رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل WWICS

سرهنگ دوم Sandhu ( بازنشسته ارتش ) – رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل WWICS

ایشان در پنجاب متول شده است . سرهنگ Sandhu در سال 1967 به ارتش هند پیوست و درجه ستوان دومی دریافت کرد . در زمان خدمت در ارتش به تحصیلات خود ادامه داد و در ادبیات انگلیسی و نقشه برداری زمین فارغ التحصیل شد .

بعد از اتمام تحصیلات خود در دو رشته ادبیات انگلیسی و نقشه برداری زمین (در سال 1988 ) او به کانادا مهاجرت کرد و در رشته نقشه برداری زمین برای شرکت های مختلف کار کرد .

او در مدیریت سوپرمارکت و شرکت مسافربری در کانادا موفق بود . بعد از سالها سابقه مدیریت در زمینه های گوناگون که در بالاتریت سطح بودند او در سال 1993 WWICS را تاسیس نمود . شروع کار او با یک دفتر در تورنتو و یک دفتر در چندیگر هند بود . اگرچه در ابتدا با 2 دفتر کار خود را شروع کرد ولی در حال حاضر دارای بیش از 17 دفتر در هند و دفاتر بین الملی دیگر در تورنتوی کانادا ، سیدنی استرالیا ، دبی ، شارجه ، ابوظبی در امارات ، دوحه قطر ، مسقط عمان ، تهران ایران ، نایروبی کنیا ، بحرین و کویت می باشد .

زیر ساخت های کاملا مجهز WWICS ، راه حل های اختصاصی را برای متقاضیان مهاجرت به سراسر جهان ارائه می دهد .

تنظیم کننده رزومه ، هماهنگ کننده اقامت ، مشاوره شغلی و ارائه کمکهای لازم از زمان ثبت نام تا اقامت در کشور مورد نظر از خدمات این شرکت به متقاضیان می باشد .

Read More..

Mr. Devinder Sandhu - Sr. Director, WWICS Group

Mr. Devinder Sandhu - Sr. Director, WWICS Group

آقای Devinder Sandhu در هند به دنیا آمد و تحصیلات خود را در هند به اتمام رسانید . دارای مدرک کارشناسی در رشته هنر از دانشگاه پنجاب ، چندیگر و مدرک مدیریت حسابداری از تورنتو کانادامی باشد .

Read More..

Mr. Parvinder Sandhu - Sr. Director, WWICS Group

Mr. Parvinder Sandhu - Sr. Director, WWICS Group

آقای Parvinder Sandhuدر هند به دنیا آمد ولی در کانادا بزرگ شد . تحصیلات خود رو در دبیرستان J.A.turner برامتون کانادا به پایان رسانیده و بعد از اتمام دبیرستان در سال 1990 در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه تورنتو تحصیلات خود را ادامه داد .

Read More..

Group Partners/ Associated Companies